Pro obchody

Papírové skládačky ve vašem obchodě? Jasně!

Proč vybrat papírové skládačky?

Jsou ručně vyrobené

Žádná pásová výroba. Každý kousek vyrábíme ručně, a proto zvládneme bez problémů vytvořit papírové modely i na míru. Vy si však určitě vyberete z naší široké nabídky zvířátek a přinesete do vašeho obchodu hravost a originalitu.

Jsou od nás

Ano, od nás z České republiky. Spolupracovat budete s poctivými nadšenci, kteří svou práci berou vážně a na kvalitě si dávají opravdu záležet. Přece jen, ne nadarmo se říká – zlaté české ručičky.

Jsou kvalitní

Co se stane, když se spojí česká šikovnost a špičkový materiál? Přece skvělý výrobek, o nějž se opravdu nemusíte bát. Naše papírové modely jsou z kvalitního italského papíru, který fakt vydrží.

Jsou hravé

Vaši zákazníci si model složí sami a užijí si u toho spoustu legrace. Je to navíc velmi snadné. V balení dostanou stručný návod a papír bude už s připravenými přehyby, takže si to můžou zkusit i děti. Zkrátka zábava a radost pro celou rodinu.

Jsou pro všechny

Interiérový doplněk pro dospělé třeba do obýváku, krásná výzdoba do dětského pokoje, nebo skvělá hračka a edukační pomůcka. Naše papírové modely potěší celou rodinu bez rozdílu věku. Dopřejte lidem pohodu při jejich skládání a radost z veselejší domácnosti.

Kde už prodávají naše skládačky

Máte zájem o papírové skládačky?

Napište nám a spolupráce může začít. Překvapte své zákazníky originálními kousky, které si zamilují. Rádi pro vás připravíme nabídku přímo na míru vašemu obchodu.

PaperTime s.r.o.
IČO: 10666699
Pod Cihelným vrchem 1030, 26401 Sedlčany
Bankovní účet: 2601959232/2010
E-mail: info@papertime.cz

 
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.

Skládačky z papíru,
které vás nadchnou

Zábavu si s našimi papírovými dekoracemi užije celá rodina. Hotové skládačky jsou navíc stylovým doplňkem interiéru a taky perfektním dárkem pro každého. Mrkněte, co všechno jsme si pro vás připravili!

Objevte svět PaperTime
Vyberte si
Naše papírová rodina se každou chvilkou rozrůstá, a na své si tak přijdou nejen tradiční kočkomilové a pejskaři. Vyberte si skládačku, která vám do oka padne nejvíc!
Doma poskládejte
V obálce vám přijde nastříhaná skládačka, ke které stačí už jen štěteček a lepidlo — všechno najdete v našem e-shopu. Postupujte podle jednoduchého návodu a za chvíli máte hotovo.
Poplácejte se po rameni
Dobrá práce! Malé skládačky zaberou 20 minut, ty nejsložitější i několik hodin. Jedno je ale jisté! Skvělý pocit po poskládání budete mít úplně vždycky.
Zútulněte interiér
Teď už jen stačí namyslet, kam si své nové umělecké dílo vystavíte. A pak hurá zpátky do e-shopu, protože skládačky PaperTime jsou kapku návykové.

Skládačky z papíru pro děti

Naše skládačky doporučujeme pro děti od 7 let. Krásně rozvíjejí jemnou motoriku, kreativitu a schopnost soustředit se. Tvorba 3D parťáka navíc podporuje u dětí obrazovou a prostorovou představivost. A ta rozzářená očka po slepení posledního kousku jsou zkrátka k nezaplacení.

Skládačky z papíru, které myslí na planetu

S námi darujete dvakrát. Za každou jednu objednávku necháváme prostřednictvím organizace One Tree Planted zasadit jeden strom tam, kde to naše planeta potřebuje nejvíc. Věříme totiž, že každý jeden malý ekologický krůček se počítá!

Přečtěte si více

Jak jsme s papírovými modely začali?

Nápad vytvořit hravé papírové modely vznikl už před několika lety. Cesta k realizaci nebyla snadná, ale teď už víme, že jsme udělali dobře. Naše papírové modely dělají radost spoustě lidem. Pevně věříme, že budou bavit i vás. Hrajte si s námi!

Pro koho jsou papírové modely určené?

Náš záměr je vytvářet pro zákazníky originální papírové modely jako designové doplňky. Budou pro vás mít kouzlo v tom, že si je sami poskládáte a domovu tak dáte něco ze sebe. Něco, k čemu máte hlubší vztah. A našim papírovým modelům to sluší nejen v obývácích, ale i v dětských pokojích.

Jak skládat papírové modely?

Papírové modely pro děti, rodiče i milovníky designu. S originálními dekoracemi si pohraje každý. Vše je navíc velmi jednoduché. V balení dostanete vyřezané díly z kvalitního italského papíru, které budou připravené i s ohyby, a k tomu návod. K dostání je také speciální lepidlo a štěteček. Složení papírového modelu bude otázkou jedné kreativní chvíle.