Výprodej! Slevy až 30 % na vybrané skládačky

Přesný návod, jak na skládačky z papíru

1. Nachystej si všechno potřebné

K úspěšnému poskládání papírového mazlíka budeš potřebovat jen štěteček a lepidlo, obojí najdeš v krabičce. Hodí se taky prázdný stůl a nikde poblíž žádné kafe, které by se mohlo nechtíc rozlít. :-)

navod-2 

2. Naohýbej si všechny dílky

Plné čáry ohýbej dovnitř, ty přerušované naopak ven. Když si takto nejdřív naohýbáš všechny dílky, samotné lepení ti pak půjde rychleji.

navod-3

3. Postupuj podle čísel

Jednotlivé dílky na sobě mají čísla. To znamená, že jedničku budeš lepit ke dvojce, ke které potom přilepíš trojku, k té zase čtyřku... a tak dál. Naskládej si takto za sebe jednotlivé dílky, abys v průběhu lepení nemusel hledat následující kousek.

navod-5

4. Chop se lepidla, jdem na to!

Každý dílek má patky, na které budeš nanášet lepidlo. Lepíš k sobě vždy dvě patky, které na sobě mají stejné malé čísílko. Příklad: na dílku číslo 01 najdi patku s číslem 25 a na dílku číslo 02 taky najdi patku s číslem 25.

navod-7

5. Pečlivě krok za krokem

Lepidlo nanášej na vnější stranu patky. To je ta, na které není žádný popisek. A dej si záležet a lepidlo nanášej pěkně rovnoměrně po celé ploše. Chvíli přidrž a počkej, až lepidlo zaschne. Takto postupně poslepuj všechny dílky. Nejtěžší je začátek, pak už to jde samo. :-)

navod-8

6. A máš hotovo

Gratulujeme! Teď už jen zbývá najít ideální místo, kam si hotové dílo vystavíš... optimálně tam, kde jej nikdo nepřehlédne!

navod-11

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.

Skládačky z papíru,
které vás nadchnou

Zábavu si s našimi papírovými dekoracemi užije celá rodina. Poskládaná zvířata jsou navíc stylovým doplňkem interiéru a taky perfektním dárkem pro každého. Mrkni, co všechno jsme si pro tebe připravili!

Vyber si mazlíčka
Na své si přijdou nejen kočkomilové a pejskaři, ale taky milovníci exotiky, pro které jsme připravili třeba majestátního slona. A jednorožce nebo elegantního jelena máme samozřejmě taky.
Doma ho poskládej
V obálce ti přijde nastříhané zvířátko, ke kterému stačí už jen štěteček a lepidlo - všechno najdeš v našem e-shopu. Postupuj podle jednoduchého návodu a pod rukama ti brzy začně ožívat nový člen domácnosti.
Poplácej se po rameni
Dobrá práce! Malé skládačky zaberou 20 minut, ty nejsložitější i několik hodin. Jedno je ale jisté! Skvělý pocit po poskládání budeš mít úplně vždycky.
Zútulni interiér
Teď už jen stačí vybrat piedestal, na který si mazlíčka vystavíš. A pak hurá zpátky do e-shopu, protože skládačky PaperTime jsou kapku návykové.

Skládačky z papíru pro děti

Naše skládačky doporučujeme pro děti od 3 let. Krásně rozvíjejí jemnou motoriku, kreativitu a schopnost soustředit se. Tvorba 3D parťáka navíc podporuje u dětí obrazovou a prostorovou představivost. A ta rozzářená očka po slepení posledního kousku jsou zkrátka k nezaplacení.

Skládačky z papíru, které myslí na planetu

Za každou objednávku necháme prostřednictvím organizace One Tree Planted zasadit jeden strom tam, kde to naše planeta potřebuje nejvíc. Věříme totiž, že každý jeden malý ekologický krůček se počítá!

Chcete se dozvědět o nových motivech ke skládání?

Čas od času Vás potěšíme a dáme vědět o novinkách ze světa kreativity, nebo našich nových skládačkách. Pošleme Vám hned také malý dárek.