Návod, jak na skládačky z papíru

number-1Nachystejte si všechno potřebné

K úspěšnému poskládání papírového mazlíka budete potřebovat jen štěteček a lepidlo. Hodí se taky prázdný stůl a nikde poblíž žádné kafe, které by se mohlo nechtíc rozlít.

number2Naohýbejte si všechny dílky

Plné čáry ohýbejte dovnitř, ty přerušované naopak ven. Když si takto nejdřív naohýbáte všechny dílky, samotné lepení vám pak půjde rychleji.

number3Postupujte podle čísel

Jednotlivé dílky na sobě mají čísla. To znamená, že jedničku budete lepit ke dvojce, ke které potom přilepíte trojku, k té zase čtyřku... a tak dál. Naskládejte si takto za sebe jednotlivé dílky, abyste v průběhu lepení nemuseli hledat následující kousek.

number4Chopte se lepidla, jdem na to!

Každý dílek má patky, na které budete nanášet lepidlo. Lepíte k sobě vždy dvě patky, které na sobě mají stejné malé čísílko. Příklad: na dílku číslo 01 najděte patku s číslem 6 a na dílku číslo 02 taky najděte patku s číslem 6.

number5Pečlivě krok za krokem

Lepidlo nanášejte na vnější stranu patky. To je ta, na které není žádný popisek. A dejte si záležet a lepidlo nanášejte pěkně rovnoměrně po celé ploše. Chvíli přidržte a počkejte, až lepidlo zaschne. Takto postupně poslepujte všechny dílky. Nejtěžší je začátek, pak už to jde samo. :-)

number6A máte hotovo

Gratulujeme! Teď už jen zbývá najít ideální místo, kam si hotové dílo vystavíte... optimálně tam, kde jej nikdo nepřehlédne!


Návody na papírové modely

Aby pro vás bylo skládání papírových modelů opravdovým pohodovým zážitkem, připravili jsme si pro vás pro všechny skládačky z papíru návody. Ať už se do skládání pustíte s dětmi nebo budete chtít krásnou dekorací sami překvapit partnera, vždy to hravě zvládnete.

Jak skládat papírové modely?

Nebojte, bude to zábava. V balení dostanete připravený papírový model, který pomocí přiloženého lepidla slepíte přesně podle jednoduchého a velmi stručného návodu. Všechno budete mít hotové dřív, než vyjmenujete polovinu zvířátek z naší papírové zoo. 

Kam s hotovými papírovými modely?

Tak schválně, jaké zvířátko jste si vybrali? A na jakém místě bude štěkat, mňoukat či řehtat? Papírové modely PaperTime se hodí kamkoli ve vaší domácnosti. Určitě to máte rozmyšlené, ale my víme, že už během lepení skládačky vás napadne spousta dalších šikovných míst.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.

Skládačky z papíru,
které vás nadchnou

Zábavu si s našimi papírovými dekoracemi užije celá rodina. Hotové skládačky jsou navíc stylovým doplňkem interiéru a taky perfektním dárkem pro každého. Mrkněte, co všechno jsme si pro vás připravili!

Objevte svět PaperTime
Vyberte si
Naše papírová rodina se každou chvilkou rozrůstá, a na své si tak přijdou nejen tradiční kočkomilové a pejskaři. Vyberte si skládačku, která vám do oka padne nejvíc!
Doma poskládejte
V obálce vám přijde nastříhaná skládačka, ke které stačí už jen štěteček a lepidlo — všechno najdete v našem e-shopu. Postupujte podle jednoduchého návodu a za chvíli máte hotovo.
Poplácejte se po rameni
Dobrá práce! Malé skládačky zaberou 20 minut, ty nejsložitější i několik hodin. Jedno je ale jisté! Skvělý pocit po poskládání budete mít úplně vždycky.
Zútulněte interiér
Teď už jen stačí namyslet, kam si své nové umělecké dílo vystavíte. A pak hurá zpátky do e-shopu, protože skládačky PaperTime jsou kapku návykové.

Skládačky z papíru pro děti

Naše skládačky doporučujeme pro děti od 7 let. Krásně rozvíjejí jemnou motoriku, kreativitu a schopnost soustředit se. Tvorba 3D parťáka navíc podporuje u dětí obrazovou a prostorovou představivost. A ta rozzářená očka po slepení posledního kousku jsou zkrátka k nezaplacení.

Skládačky z papíru, které myslí na planetu

S námi darujete dvakrát. Za každou jednu objednávku necháváme prostřednictvím organizace One Tree Planted zasadit jeden strom tam, kde to naše planeta potřebuje nejvíc. Věříme totiž, že každý jeden malý ekologický krůček se počítá!

Přečtěte si více

Jak jsme s papírovými modely začali?

Nápad vytvořit hravé papírové modely vznikl už před několika lety. Cesta k realizaci nebyla snadná, ale teď už víme, že jsme udělali dobře. Naše papírové modely dělají radost spoustě lidem. Pevně věříme, že budou bavit i vás. Hrajte si s námi!

Pro koho jsou papírové modely určené?

Náš záměr je vytvářet pro zákazníky originální papírové modely jako designové doplňky. Budou pro vás mít kouzlo v tom, že si je sami poskládáte a domovu tak dáte něco ze sebe. Něco, k čemu máte hlubší vztah. A našim papírovým modelům to sluší nejen v obývácích, ale i v dětských pokojích.

Jak skládat papírové modely?

Papírové modely pro děti, rodiče i milovníky designu. S originálními dekoracemi si pohraje každý. Vše je navíc velmi jednoduché. V balení dostanete vyřezané díly z kvalitního italského papíru, které budou připravené i s ohyby, a k tomu návod. K dostání je také speciální lepidlo a štěteček. Složení papírového modelu bude otázkou jedné kreativní chvíle.