Výměna a vrácení zboží

Spokojenost zákazníka s našimi výrobky je pro nás na prvním místě. 

V případě, že s některý z našich produktů není takový, jaký jste očekávali si zde můžete přečíst, jak dále postupovat, abychom výměnu nebo vrácení a reklamaci provedli co nejrychleji.

Výměna zboží

V případě výměny zakoupeného výrobku vás poprosíme o vyplnění reklamačního formuláře a spolu s výrobkem nám jej zašlete na uvedenou adresu.

Formulář si stáhněte zde.

Je to dárek a potřebujete vyměnit zboží co nejrychleji? Dejte napište nám na e-mail a my se pokusíme najít co nejrychlejší řešení.

Vrácení zboží

Pokud chcete zboží vrátit, vyplňte prosím reklamační formulář a spolu s výrobkem nám jej zašlete na uvedenou adresu. Doba na vrácení zboží je 30 dní od jeho převzetí.

Formulář pro odstoupení od kupní smlouvy si stáhněte zde.

Balíček prosím pečlivě zabalte a předejděte tak jeho poškození, budeme vám za to moc vděční.

Kam zboží zasílat?

PaperTime s.r.o.

Pod Cihelným vrhcem 1030

264 01 Sedlčany

Kompletní obchodní podmínky si můžete přečíst zde. V případě další dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Rádi vám poradíme!

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.

Skládačky z papíru,
které vás nadchnou

Zábavu si s našimi papírovými dekoracemi užije celá rodina. Hotové skládačky jsou navíc stylovým doplňkem interiéru a taky perfektním dárkem pro každého. Mrkni, co všechno jsme si pro tebe připravili!

Vyber si
Naše papírová rodina se každou chvilkou rozrůstá, a na své si tak přijdou nejen tradiční kočkomilové a pejskaři. Vyber si skládačku, která ti do oka padne nejvíc!
Doma poskládej
V obálce ti přijde nastříhaná skládačka, ke které stačí už jen štěteček a lepidlo — všechno najdeš v našem e-shopu. Postupuj podle jednoduchého návodu a za chvíli máš hotovo.
Poplácej se po rameni
Dobrá práce! Malé skládačky zaberou 20 minut, ty nejsložitější i několik hodin. Jedno je ale jisté! Skvělý pocit po poskládání budeš mít úplně vždycky.
Zútulni interiér
Teď už jen stačí namyslet, kam si své nové umělecké dílo vystavíš. A pak hurá zpátky do e-shopu, protože skládačky PaperTime jsou kapku návykové.

Skládačky z papíru pro děti

Naše skládačky doporučujeme pro děti od 7 let . Krásně rozvíjejí jemnou motoriku, kreativitu a schopnost soustředit se . Tvorba 3D parťáka navíc podporuje u dětí obrazovou a prostorovou představivost . A ta rozzářená očka po slepení posledního kousku jsou zkrátka k nezaplacení.

Skládačky z papíru, které myslí na planetu

Za každou jednu objednávku necháváme prostřednictvím organizace One Tree Planted zasadit jeden strom tam, kde to naše planeta potřebuje nejvíc. Věříme totiž, že každý jeden malý ekologický krůček se počítá!