Výměna a vrácení zboží

Spokojenost zákazníka s našimi výrobky je pro nás na prvním místě. 

V případě, že s některý z našich produktů není takový, jaký jste očekávali si zde můžete přečíst, jak dále postupovat, abychom výměnu nebo vrácení a reklamaci provedli co nejrychleji.

Výměna zboží

V případě výměny zakoupeného výrobku vás poprosíme o vyplnění reklamačního formuláře a spolu s výrobkem nám jej zašlete na uvedenou adresu.

Formulář si stáhněte zde.

Je to dárek a potřebujete vyměnit zboží co nejrychleji? Dejte napište nám na e-mail a my se pokusíme najít co nejrychlejší řešení.

Vrácení zboží

Pokud chcete zboží vrátit, vyplňte prosím reklamační formulář a spolu s výrobkem nám jej zašlete na uvedenou adresu. Doba na vrácení zboží je 30 dní od jeho převzetí.

Formulář pro odstoupení od kupní smlouvy si stáhněte zde.

Balíček prosím pečlivě zabalte a předejděte tak jeho poškození, budeme vám za to moc vděční.

Kam zboží zasílat?

Skladon - PaperTime

Průmyslová 377

742 51 Mošnov

+420 731 442 732

Kompletní obchodní podmínky si můžete přečíst zde. V případě další dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Rádi vám poradíme!

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.

Skládačky z papíru,
které vás nadchnou

Zábavu si s našimi papírovými dekoracemi užije celá rodina. Hotové skládačky jsou navíc stylovým doplňkem interiéru a taky perfektním dárkem pro každého. Mrkněte, co všechno jsme si pro vás připravili!

Objevte svět PaperTime
Vyberte si
Naše papírová rodina se každou chvilkou rozrůstá, a na své si tak přijdou nejen tradiční kočkomilové a pejskaři. Vyberte si skládačku, která vám do oka padne nejvíc!
Doma poskládejte
V obálce vám přijde nastříhaná skládačka, ke které stačí už jen štěteček a lepidlo — všechno najdete v našem e-shopu. Postupujte podle jednoduchého návodu a za chvíli máte hotovo.
Poplácejte se po rameni
Dobrá práce! Malé skládačky zaberou 20 minut, ty nejsložitější i několik hodin. Jedno je ale jisté! Skvělý pocit po poskládání budete mít úplně vždycky.
Zútulněte interiér
Teď už jen stačí namyslet, kam si své nové umělecké dílo vystavíte. A pak hurá zpátky do e-shopu, protože skládačky PaperTime jsou kapku návykové.

Skládačky z papíru pro děti

Naše skládačky doporučujeme pro děti od 7 let. Krásně rozvíjejí jemnou motoriku, kreativitu a schopnost soustředit se. Tvorba 3D parťáka navíc podporuje u dětí obrazovou a prostorovou představivost. A ta rozzářená očka po slepení posledního kousku jsou zkrátka k nezaplacení.

Skládačky z papíru, které myslí na planetu

S námi darujete dvakrát. Za každou jednu objednávku necháváme prostřednictvím organizace One Tree Planted zasadit jeden strom tam, kde to naše planeta potřebuje nejvíc. Věříme totiž, že každý jeden malý ekologický krůček se počítá!

Přečtěte si více

Jak jsme s papírovými modely začali?

Nápad vytvořit hravé papírové modely vznikl už před několika lety. Cesta k realizaci nebyla snadná, ale teď už víme, že jsme udělali dobře. Naše papírové modely dělají radost spoustě lidem. Pevně věříme, že budou bavit i vás. Hrajte si s námi!

Pro koho jsou papírové modely určené?

Náš záměr je vytvářet pro zákazníky originální papírové modely jako designové doplňky. Budou pro vás mít kouzlo v tom, že si je sami poskládáte a domovu tak dáte něco ze sebe. Něco, k čemu máte hlubší vztah. A našim papírovým modelům to sluší nejen v obývácích, ale i v dětských pokojích.

Jak skládat papírové modely?

Papírové modely pro děti, rodiče i milovníky designu. S originálními dekoracemi si pohraje každý. Vše je navíc velmi jednoduché. V balení dostanete vyřezané díly z kvalitního italského papíru, které budou připravené i s ohyby, a k tomu návod. K dostání je také speciální lepidlo a štěteček. Složení papírového modelu bude otázkou jedné kreativní chvíle.