Nově za každou Vaši objednávku zasadíme jeden strom

Jak na vánoční atmosféru

Vánoce se blíží a stejně tak i čas abychom začali přemýšlet o vánoční výzdobě. Máme tu několik tipů, jak na kouzelnou výzdobu a vánoční atmosféru tento rok.

Adventní kalendář je prostě klasika.

Jestli Vás už také nudí ty klasické ze supermarketu, co takhle si vytvořit svůj vlastní kalendář? Letos jsme pro vás připravili novinku – sadu pro skládání adventního kalendáře z papíru, do kterého si nakonec dáte svoje vlastní dobroty! V balení najdete 24 připravených dílků z elegantního papíru příjemného na dotek, ze kterých vzniknou domečky a stromečky. Složit je můžete sami a udělat tak dětem překvapení, nebo je do tvoření zapojit a užít si společné chvilky. Až budete hotovi, připravte si Vaše oblíbené dobroty a dejte je do každého ze složených tvarů. Nakonec si kalendář pověste, například na nějakou vánoční větvičku, nebo jen tak na okno nebo zeď. Odměna na Vás bude čekat a udělá každý den o něco sladší.

ww

Dejte si vánoční dobroty a nápoje.

Přichází zima a už je konečně čas na svařák! Pokud nepijete, určitě vyzkoušejte nealkoholickou variantu z brusinkového a jablečného džusu, nezapomeňte na skořici, hřebíčky a pomeranče.

pexels-giftpunditscom-1666061

Adventní kalendář je jen začátek, chce to ale i další výzdobu.

Se stromečkem možná čekáte na štědrý den, na začátku prosince ale můžou být nápaditou dekorací vlastnoručně vyrobené sněhové vločky z papíru a pohodovou atmosférou pomůžou vytvořit vánoční světýlka. Kdybyste chtěli vyzkoušet i něco nového, co třeba vánoční hvězdu? Pro ty tvořivé máme na webu připravené tři nové skládačky ve tvaru vánočních hvězd ve sváteční zlaté, perleťové růžové a sněhově bílé barvě. Pověste si je do okna, na strop, nebo přímo na stromeček a kouzlo Vánoc Vám rozzáří úsměv na tváři.

Papertime V†noce 2020-30 copy

Krb, nebo hodně svíček.

Odpojte se od online světa a odpočiňte si. Zkuste jen tak sedět, povídat si, pozorovat tančící oheň a užívat si klidné chvilky. Zvedne Vám to náladu, zahřeje a dodá spoustu energie na další studené dny.

pexels-pixabay-278508

Nezapomeňte na dárky.

Začněte přemýšlet o tom, komu a co dáte pod stromeček. Klidně si vytvořte seznam, sepište si všechny nápady, ať na nic nezapomenete. Nenechávejte nákupy na poslední chvíli – zbavíte se tak zbytečného stresu a paniky při pohledu na dlouhou dodací dobu, nebo vyprodané zboží. Pokud to zvládnete, předvánoční dny budou bez starostí a atmosféru vánoc si rozhodně užijete naplno. Pro inspiraci se mrkněte třeba na naše stránky, nedávno jsme představili několik novinek, které překvapí Vaše děti, partnery, rodinu, nebo i kamarády.

a

 

EV2A8447 (1)

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.