Papírové modely, Strana 4

42 položek celkem
Papírová skládačka Hvězda – růžová PaperTime
349 Kč

Hvězda je nedílnou součástí kouzelného období Vánoc. Pokud nejste fanda jednoduchého designu, můžete si hvězdu vybarvit podle vlastních představ! rozvíjí jemnou motoriku...

715834904263
fiskbo ram sv modra 0798894 pe767416 s5
100 Kč

Dřevěný růžový rámeček ve velikosti 13×18 cm je ideální na vystavení jakéhokoliv modelu z kolekce Mini.

50464714
Papertime produkrty b˝ezen 2021 14 copy
349 Kč

Mini kočka má jen pár dílků, proto ji složíte opravdu snadno jen za pár minut. Skládání zvládnou děti i dospělí a výsledkem bude originální dekorace do vašeho interiéru....

608037201652
fiskпbo ram sv modra 0798894 pe767416 s5
100 Kč

Dřevěný modrý rámeček ve velikosti 13×18 cm je ideální na vystavení jakéhokoliv modelu z kolekce Mini.

10464711
MK 082w88
Novinka
849 Kč

Veverka je stvoření velmi bystré, hbité a nic ji neunikne. Právě pro podobné povahy je tato skládačka skvělým dárkem, potěší ale i každého milovníka těchto roztomilých...

608037201911
Medvěd
Novinka
Medvěd
Skladem
849 Kč

Není ani plyšový, ani pohádkový, je to medvěd papírový! Poskládejte si ho třeba s celou rodinou. Jen dávejte pozor, až vám doma začne ubývat med ze sklenice. Má ho totiž...

792625900871
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.

Skládačky z papíru,
které vás nadchnou

Zábavu si s našimi papírovými dekoracemi užije celá rodina. Hotové skládačky jsou navíc stylovým doplňkem interiéru a taky perfektním dárkem pro každého. Mrkněte, co všechno jsme si pro vás připravili!

Objevte svět PaperTime
Vyberte si
Naše papírová rodina se každou chvilkou rozrůstá, a na své si tak přijdou nejen tradiční kočkomilové a pejskaři. Vyberte si skládačku, která vám do oka padne nejvíc!
Doma poskládejte
V obálce vám přijde nastříhaná skládačka, ke které stačí už jen štěteček a lepidlo — všechno najdete v našem e-shopu. Postupujte podle jednoduchého návodu a za chvíli máte hotovo.
Poplácejte se po rameni
Dobrá práce! Malé skládačky zaberou 20 minut, ty nejsložitější i několik hodin. Jedno je ale jisté! Skvělý pocit po poskládání budete mít úplně vždycky.
Zútulněte interiér
Teď už jen stačí namyslet, kam si své nové umělecké dílo vystavíte. A pak hurá zpátky do e-shopu, protože skládačky PaperTime jsou kapku návykové.

Skládačky z papíru pro děti

Naše skládačky doporučujeme pro děti od 7 let. Krásně rozvíjejí jemnou motoriku, kreativitu a schopnost soustředit se. Tvorba 3D parťáka navíc podporuje u dětí obrazovou a prostorovou představivost. A ta rozzářená očka po slepení posledního kousku jsou zkrátka k nezaplacení.

Skládačky z papíru, které myslí na planetu

S námi darujete dvakrát. Za každou jednu objednávku necháváme prostřednictvím organizace One Tree Planted zasadit jeden strom tam, kde to naše planeta potřebuje nejvíc. Věříme totiž, že každý jeden malý ekologický krůček se počítá!

Přečtěte si více

Jak jsme s papírovými modely začali?

Nápad vytvořit hravé papírové modely vznikl už před několika lety. Cesta k realizaci nebyla snadná, ale teď už víme, že jsme udělali dobře. Naše papírové modely dělají radost spoustě lidem. Pevně věříme, že budou bavit i vás. Hrajte si s námi!

Pro koho jsou papírové modely určené?

Náš záměr je vytvářet pro zákazníky originální papírové modely jako designové doplňky. Budou pro vás mít kouzlo v tom, že si je sami poskládáte a domovu tak dáte něco ze sebe. Něco, k čemu máte hlubší vztah. A našim papírovým modelům to sluší nejen v obývácích, ale i v dětských pokojích.

Jak skládat papírové modely?

Papírové modely pro děti, rodiče i milovníky designu. S originálními dekoracemi si pohraje každý. Vše je navíc velmi jednoduché. V balení dostanete vyřezané díly z kvalitního italského papíru, které budou připravené i s ohyby, a k tomu návod. K dostání je také speciální lepidlo a štěteček. Složení papírového modelu bude otázkou jedné kreativní chvíle.