Nově za každou Vaši objednávku zasadíme jeden strom

1 objednávka = 1 zasazený strom

To je nové motto, kterého se držíme ve snaze udělat naše podnikání udržitelnějším a přispět ke zlepšení naší planety. Bez Vás to ale nezvládneme a naopak nabízíme Vám zajímavou možnost udělat dobrý skutek a podílet se na ochraně životního prostředí.

tree01-min (1)

Proč to děláme? A proč vůbec stromy?

Naše skládačky jsou z elegantního italského papíru. Papír se vyrábí především z celulózy, která je připravována z těl jednoletých i víceletých rostlin, ale hlavně ze dřeva jehličnatých stromů. Rozhodli jsme se, že není dobré jen brát, ale také vracet zpět a proto se držíme heslem “Buy one. Plant one.”

tree02

Možná si říkáte, jak to vůbec funguje?

Každá objednávka u nás umožní vysazení jednoho stromu, které provádí nezisková organizace OneTreePlanted obnovující lesy po celém světě, především v Severní a Latinské Americe, Asii, Austrálii, nebo Africe.

tree03-min

Proč jsou pro naši planetu stromy důležité?

Stromy čistí vzduch, který dýcháme, filtrují vodu, kterou pijeme a regulují teplotu a klima. Lesy poskytují práci více než 1.6ti miliardám lidí po celém světě a jsou klíčovou složkou pro výrobu 25 % všech léčiv. Například kůra stromů je důležitá pro výrobu Aspirinu.

tree04

I Vy se můžete zapojit. Kupte si skládačku PaperTime a zasaďte s námi strom!

tree05

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.

Skládačky z papíru,
které vás nadchnou

Zábavu si s našimi papírovými dekoracemi užije celá rodina . Hotové skládačky jsou navíc stylovým doplňkem interiéru a taky perfektním dárkem pro každého. Mrkni, co všechno jsme si pro tebe připravili!

Vyber si
Naše papírová rodina se každou chvilkou rozrůstá, a na své si tak přijdou nejen tradiční kočkomilové a pejskaři. Vyber si skládačku, která ti do oka padne nejvíc!
Doma poskládej
V obálce ti přijde nastříhaná skládačka, ke které stačí už jen štěteček a lepidlo — všechno najdeš v našem e-shopu. Postupuj podle jednoduchého návodu a za chvíli máš hotovo.
Poplácej se po rameni
Dobrá práce! Malé skládačky zaberou 20 minut, ty nejsložitější i několik hodin. Jedno je ale jisté! Skvělý pocit po poskládání budeš mít úplně vždycky.
Zútulni interiér
Teď už jen stačí namyslet, kam si své nové umělecké dílo vystavíš. A pak hurá zpátky do e-shopu, protože skládačky PaperTime jsou kapku návykové.

Skládačky z papíru pro děti

Naše skládačky doporučujeme pro děti od 3 let . Krásně rozvíjejí jemnou motoriku, kreativitu a schopnost soustředit se . Tvorba 3D parťáka navíc podporuje u dětí obrazovou a prostorovou představivost . A ta rozzářená očka po slepení posledního kousku jsou zkrátka k nezaplacení.

Skládačky z papíru, které myslí na planetu

Za každou jednu objednávku necháváme prostřednictvím organizace One Tree Planted zasadit jeden strom tam, kde to naše planeta potřebuje nejvíc. Věříme totiž, že každý jeden malý ekologický krůček se počítá!