Nově za každou Vaši objednávku zasadíme jeden strom

1 objednávka = 1 zasazený strom

To je nové motto, kterého se držíme ve snaze udělat naše podnikání udržitelnějším a přispět ke zlepšení naší planety. Bez Vás to ale nezvládneme a naopak nabízíme Vám zajímavou možnost udělat dobrý skutek a podílet se na ochraně životního prostředí.

tree01-min (1)

Proč to děláme? A proč vůbec stromy?

Naše skládačky jsou z elegantního italského papíru. Papír se vyrábí především z celulózy, která je připravována z těl jednoletých i víceletých rostlin, ale hlavně ze dřeva jehličnatých stromů. Rozhodli jsme se, že není dobré jen brát, ale také vracet zpět a proto se držíme heslem “Buy one. Plant one.”

tree02

Možná si říkáte, jak to vůbec funguje?

Každá objednávka u nás umožní vysazení jednoho stromu, které provádí nezisková organizace OneTreePlanted obnovující lesy po celém světě, především v Severní a Latinské Americe, Asii, Austrálii, nebo Africe.

tree03-min

Proč jsou pro naši planetu stromy důležité?

Stromy čistí vzduch, který dýcháme, filtrují vodu, kterou pijeme a regulují teplotu a klima. Lesy poskytují práci více než 1.6ti miliardám lidí po celém světě a jsou klíčovou složkou pro výrobu 25 % všech léčiv. Například kůra stromů je důležitá pro výrobu Aspirinu.

tree04

I Vy se můžete zapojit. Kupte si skládačku PaperTime a zasaďte s námi strom!

tree05

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.

Skládačky z papíru,
které vás nadchnou

Zábavu si s našimi papírovými dekoracemi užije celá rodina. Hotové skládačky jsou navíc stylovým doplňkem interiéru a taky perfektním dárkem pro každého. Mrkněte, co všechno jsme si pro vás připravili!

Objevte svět PaperTime
Vyberte si
Naše papírová rodina se každou chvilkou rozrůstá, a na své si tak přijdou nejen tradiční kočkomilové a pejskaři. Vyberte si skládačku, která vám do oka padne nejvíc!
Doma poskládejte
V obálce vám přijde nastříhaná skládačka, ke které stačí už jen štěteček a lepidlo — všechno najdete v našem e-shopu. Postupujte podle jednoduchého návodu a za chvíli máte hotovo.
Poplácejte se po rameni
Dobrá práce! Malé skládačky zaberou 20 minut, ty nejsložitější i několik hodin. Jedno je ale jisté! Skvělý pocit po poskládání budete mít úplně vždycky.
Zútulněte interiér
Teď už jen stačí namyslet, kam si své nové umělecké dílo vystavíte. A pak hurá zpátky do e-shopu, protože skládačky PaperTime jsou kapku návykové.

Skládačky z papíru pro děti

Naše skládačky doporučujeme pro děti od 7 let. Krásně rozvíjejí jemnou motoriku, kreativitu a schopnost soustředit se. Tvorba 3D parťáka navíc podporuje u dětí obrazovou a prostorovou představivost. A ta rozzářená očka po slepení posledního kousku jsou zkrátka k nezaplacení.

Skládačky z papíru, které myslí na planetu

S námi darujete dvakrát. Za každou jednu objednávku necháváme prostřednictvím organizace One Tree Planted zasadit jeden strom tam, kde to naše planeta potřebuje nejvíc. Věříme totiž, že každý jeden malý ekologický krůček se počítá!

Přečtěte si více

Jak jsme s papírovými modely začali?

Nápad vytvořit hravé papírové modely vznikl už před několika lety. Cesta k realizaci nebyla snadná, ale teď už víme, že jsme udělali dobře. Naše papírové modely dělají radost spoustě lidem. Pevně věříme, že budou bavit i vás. Hrajte si s námi!

Pro koho jsou papírové modely určené?

Náš záměr je vytvářet pro zákazníky originální papírové modely jako designové doplňky. Budou pro vás mít kouzlo v tom, že si je sami poskládáte a domovu tak dáte něco ze sebe. Něco, k čemu máte hlubší vztah. A našim papírovým modelům to sluší nejen v obývácích, ale i v dětských pokojích.

Jak skládat papírové modely?

Papírové modely pro děti, rodiče i milovníky designu. S originálními dekoracemi si pohraje každý. Vše je navíc velmi jednoduché. V balení dostanete vyřezané díly z kvalitního italského papíru, které budou připravené i s ohyby, a k tomu návod. K dostání je také speciální lepidlo a štěteček. Složení papírového modelu bude otázkou jedné kreativní chvíle.