Výprodej! Slevy až 30 % na vybrané skládačky

Nově za každou Vaši objednávku zasadíme jeden strom

1 objednávka = 1 zasazený strom

To je nové motto, kterého se držíme ve snaze udělat naše podnikání udržitelnějším a přispět ke zlepšení naší planety. Bez Vás to ale nezvládneme a naopak nabízíme Vám zajímavou možnost udělat dobrý skutek a podílet se na ochraně životního prostředí.

tree01-min (1)

Proč to děláme? A proč vůbec stromy?

Naše skládačky jsou z elegantního italského papíru. Papír se vyrábí především z celulózy, která je připravována z těl jednoletých i víceletých rostlin, ale hlavně ze dřeva jehličnatých stromů. Rozhodli jsme se, že není dobré jen brát, ale také vracet zpět a proto se držíme heslem “Buy one. Plant one.”

tree02

Možná si říkáte, jak to vůbec funguje?

Každá objednávka u nás umožní vysazení jednoho stromu, které provádí nezisková organizace OneTreePlanted obnovující lesy po celém světě, především v Severní a Latinské Americe, Asii, Austrálii, nebo Africe.

tree03-min

Proč jsou pro naši planetu stromy důležité?

Stromy čistí vzduch, který dýcháme, filtrují vodu, kterou pijeme a regulují teplotu a klima. Lesy poskytují práci více než 1.6ti miliardám lidí po celém světě a jsou klíčovou složkou pro výrobu 25 % všech léčiv. Například kůra stromů je důležitá pro výrobu Aspirinu.

tree04

I Vy se můžete zapojit. Kupte si skládačku PaperTime a zasaďte s námi strom!

tree05

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.