Nově za každou Vaši objednávku zasadíme jeden strom

Často slyšíme otázky

Zvládnu to, když jsem nešikovná/ý?

Ano! Všechno co jsme mohli, jsme pro Vás připravili. Dílky jsme vyřezali, ohyby připravili, přidali lepidlo a návod. Na Vás je jen najít stejná čísla a slepit dílky k sobě.

Jak dlouho skládání trvá?

Naše Mini skládačky máte hned, stačí 30 - 40 minut a máte složeno. Velké skládačky zvládnete například u Vašeho oblíbeného filmu, nebo dvou dílů dobrého seriálu.

Zvládnou to i děti?

Skládání je výborné na trénování jemné motoriky. Malé děti to skvěle zvládnou s Vaší spoluprácí, navíc si užijete chvilky na které budete s radostí vzpomínat. Skládání je vhodné pro děti od 4 - 5-ti let.

Můžu někde vidět skládačky naživo?

Složené modely a balení si můžete prohlédnout a zakoupit i v kamenných prodejnách našich partnerů, které můžete najít po celém Česku a na Slovensku. Pro zobrazení všech obchodů klikněte zde.

Jak pověsit složený model na stěnu?

Na zadní straně každé skládačky jsme připravili dírku, za kterou složenou trofej můžete pověsit na zeď pomocí hřebíčku nebo připínáčku. Popřípadě můžete použít oboustrannou lepící pásku, složené skládačky skoro nic neváží.

Máte nápad, jak naše skládačky zlepšit?

Budeme rádi za zpětnou vazbu, Vaše názory a připomínky. Dejte nám o nich prosím vědět e-mailem na info@papertime.cz.

Chcete s námi spolupracovat?

Máte prodejnu a chtěli byste prodávat naše skládačky? Nebo máte firemního maskota a hledáte dárek pro zaměstnance, který nečekají? Jsme otevření Vaším návrhům a nápadům a rádi děláme kolaborace. Napište nám na info@papertime.cz a rozhodně vymyslíme něco zajímavého.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.